KOSGEB Anlaşmalı Bankalar 2020


Ülkemizde pek çok alanda bizlere özellikle de girişimde bulunmak isteyen kişilere devlet desteğiyle birlikte pek çok imkan sunan KOSGEB, son yıllarda adından sıklıkla söz ettirdi. KOSGEB olanaklarından yararlanmak isteyen yada yararlanacak kişilerin en fazla merak ettiği husus ise hangi banka aracılığı ile bu desteklerin verilecek olmasıdır. KOSGEB, ülkemizde yer alan birçok banka ile anlaşmalı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Bir konuyu atlamamak lazım; KOSGEB'e başvuruda bulunmak isteyen kobilerin başvurularını yapmadan önce KOSGEB veri tabanına kayıtlarını yaptırmaları gerekir. KOSGEB, veri tabanına kayıt yaptırmak isteyen bireylerin önüne bir takım şartlar koymaktadır. Bu şartları öğrenmek istiyorsanız size en yakın olan KOSGEB binasına gidip yetkili şahıslardan gerekli olan bilgileri alabilirsiniz. 
KOSGEB, sunmuş olduğu olanakları kullandırabilmek adına bazı bankalarla anlaşmalı olarak hareket eder. KOSGEB ile anlaşmalı olan bankalar SMS yada e-posta yolu ile de girişimci başvurularını kredilerinden yararlanabilirler. Ayrıca KOSGEB kredilerinin şartları ile ilgili de bilgi sahibi olabilirler. 

Anlaşmalı Bankalar;
  • Akbank,
  • Denizbank,
  • QNB Finansbank,
  • Garanti Bankası,
  • İş Bankası,
  • Halkbank,
  • Yapı Kredi Bankası,
  • Vakıflar Bankası,
Yukarıda yazdığımız anlaşmalı bankalar aracılığıyla birlikte kredi faiz olanaklarını sağlamaktadır. Bir diğer hizmetse terör veya doğal felaketten etkilenmiş olan kobilere de bu bankalar aracılığıyla yardım sağlamasıdır. KOSGEB'in anlaşmalı olduğu bankaların ilk sırasında devlet bankası olan Halkbank bulunmaktadır. Halkbank, KOSGEB destek projesi ile pek çok aktivitede büyük rol oynayan bir banka olarak adından söz ettirdi. Aynı zamanda kobilere pek çok destek olanağı daha verilmektedir. Bu destekler içerisinde finansman giderleri için kullanılacak olan makine ve aletlerin satın alınabilmesi için kredi olanakları dahi verilmektedir.

Sizlere KOSGEB Anlaşmalı Bankalar konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: kosgeb kredisi veren bankalar, kosgeb finansman desteği bankalar, kosgeb kredi

0 Yorum "KOSGEB Anlaşmalı Bankalar 2020"

KOSGEB Anlaşmalı Bankalar 2020 Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz KOSGEB Anlaşmalı Bankalar 2020 ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme