Burgan Bank Banka Kartı 2020

Birçok alanda bizlere oldukça avantajlı kampanyalar sunan Burgan Bank, son yıllarda adından sıklıkla söz ettirdi. Bu kampanyaların başında kredi yada kredi kartı, internet bankacılığı vb. ürünler gelmektedir. Bunun yanında Burgan Bank Banka Kartı imkanı da tanır. Burgan Bank Banka Kartı ile, yurtiçinde alışveriş yapabilirsiniz. Yurtiçindeki tüm ATM'lerden para çekip yatırabilir ve bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. Kart şifrenizi internet bankacılığı, mobil bankacılık veya SMS ile oluşturabilir yada değiştirebilirsiniz. SMS ile şifre belirlemek için;

  • Sistemlerde kayıt olan cep telefonundan gönderilecek kısa mesaj (SMS) ile ATM kartı şifresi oluşturabilirsiniz.
  • SMS'in gönderileceği numara ise; 8222,
  • Şifre oluşturma mesaj formatı: "SIFRE" boşluk "4 haneli şifre" boşluk son 4 rakamı,
  • Burgan Bank tarafından gönderilen SMS'lerden ücret tarifesi uygulanır. Cep telefonu numaranız banka sistemine kayıtlı değilse Burgan Bank şubelerinden güncelletebilirsiniz.
Ortak ATM uygulamasına ilişkin ücret ve komisyonlar ATM sahibi banka tarafından değil, kart sahibi banka tarafında tahsil edilmektedir. Kart sahibi banka tarafından tahsil edilecek söz konusu ücret ve komisyonlar, kart çıkaran banka dışındaki tüm ATM'lerde aynıdır.
Burgan Bank Banka Kartı ile ilgili bütün sorunlarınız için 0850 222 8 222 numaralı Müşteri İletişim Merkezine ulaşabilirsiniz.

Sizlere Burgan Bank Banka Kartı 2020 konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: hesap kartı, banka kartı, burgan bank banka kartı

0 Yorum "Burgan Bank Banka Kartı 2020"

Burgan Bank Banka Kartı 2020 Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz Burgan Bank Banka Kartı 2020 ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme