Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu 2020


Odeabank İhtiyaç Kredisi 60 aya varan vade seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Uygun faiz oranı ile bizlere bu kredi imkanı sunan Odeabank, son yıllarda adından sıklıkla söz ettirdi. Odeabank gibi birçok banka da bizlere kredi imkanı sunarken bizlerin kredi notuna bakar. Kredi notumuzda herhangi bir problem olmaması durumda bu tür kredilerden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.
Kredi Tutarı Vade Faiz Oranı  Aylık Taksit
Tutarı
Kredi Tahsis
Ücreti
Aylık Maliyet
Oranı
Efektif Yıllık Faiz Oranı
10.000 TL 36 ay 1,59% 387 TL 53 TL 1,94% 25,94%

Maliyet tablosu kapsamında Banka’nın yapacağı müşteri skorlaması sonrasında belirlenecek faiz oranı kredi kullandırım öncesi müşteri onayına sunulur. Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının binde beşi kadardır ve BSMV dahil gösterilmiştir. Sigorta masrafı, efektif yıllık maliyet oranı hesaplamasına dahil edilmemiş olup, kişiye göre değişmektedir. Efektif yıllık faiz oranına , kredi tahsis ücreti dahildir. Banka gelir belgesi talep etme, kampanyayı durdurma, içeriğini değiştirme, başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu için şubeye gitmeniz gerekir. Bunun yanında Odeabank İnternet Şubesi veya Odeabank Mobil Şubeden başvuruda bulunabilirsiniz. Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu yaparken yanınızda nüfus cüzdanını yanınızda bulundurmanız gerekir. 

Sizlere Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu 2020 konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: en uygun ihtiyaç kredisi, odeabank kredi

0 Yorum "Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu 2020"

Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu 2020 Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu 2020 ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme