Enpara Encard Başvuru 2020

Enpara Encard ile birçok işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Son zamanlarda yapmış olduğu birçok değişiklikler ile müşterilerinin karşısına çıkan Enpara, bizlere oldukça avantajlı kampanyalar sunmaktadır. Enpara Encard'ı kullanarak tüm QNB Finansbank ATM'lerinden ücretsiz bir şekilde hesaplarınıza para yatırıp çekebilir ve tüm ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. QNB Finansbank, Denizbank ve TEB güçlerini tek ATM platformunda birleştirdi. Enpara müşterileri Denizbank ve TEB ATM'lerinden ayda 3 defa ücretsiz işlem yapma hakkına sahiptir.  • Enpara Encard bir banka kartıdır.
  • Sadece Enpara Encard Vadesiz TL hesabına bağlı olarak çalışır. Vadesiz TL hesaba tanımlı bir Ekpara limiti varsa, hesap bakiyesi yetersiz olduğu durumlarda Encard ile yapılan tüm işlemler için otomatik olarak Ekpara'nız kullanılır.
  • Enpara Encard QNB Finansbank ATM'lerinde ücretsiz kullanılır. Yurt içi ve dışı diğer banka ATM kullanımları ise ücretlidir.
  • Tüm alışveriş ve ödemeleri için Enpara Encard kullanabilirsiniz. Yapılan harcama tutarı anında Enpara Vadesiz TL hesap bakiyesinden düşülür.
  • Enpara Encard internet veya cep şubesi kullanarak internet alışverişlerine açıp kapatabilir, internet alışverişleri için bir aylık limit belirleyerek kartı internette güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • Dilediğiniz zaman Enpara Kredi Kartı'nızı BKM Express veya Masterpass'e tanımlayabilir, bu uygulamalar ile ödeme yapılabilen yerlerde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Enpara Encard Başvuru için linke tıklayın. Karşınıza çıkan ilgili alanları doldurduktan sonra Devam butonuna tıklayın. 

Sizlere Enpara Encard Başvuru 2020 konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: en kart, enpara hesap kartı

0 Yorum "Enpara Encard Başvuru 2020"

Enpara Encard Başvuru 2020 Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz Enpara Encard Başvuru 2020 ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme