Odeabank İnternet Şubesi Giriş 2020

Dilediğiniz zaman Odeabank İnternet Şubesi ile internet erişimi olan her yerden, kolay ve hızı bir şekilde bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Son yıllarda internet şubesini bir hayli geliştiren Odeabank, bizlere internet şubesi üzerinde hem kurumsal hemde bireysel dokunmatik ekran uyumluluğu ile tablet, bilgisayar ve telefonlardan kullanabiliriz. Odeabank İnternet Şubesi Giriş için kullanıcı adı ve şifre yapılacağı gibi, kullanıcı adı hatırlanmıyorsa bireysel müşteriler T.C. Kimlik Numarası kullanarak giriş yapabilir. Şifre unutulduysa veya şifre blokesi varsa banka/kredi kartı veya kimlik bilgileriyle tekrardan kayıt olabilir yada blokeyi kaldırabilirsiniz


  • Odeabank İnternet Şubesi ile ATM, 444 8 444 İletişim Merkezi ve Mobil Uygulamalar aynı işlem sıralamasına sahiptir. Tüm Odeabank kanallarında işlemleri aynı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Odeabank İnternet Şubesi menüsü, ATM, 444 8 444 İletişim Merkezi ve Mobil Uygulamalar ile aynı sıralamaya sahiptir. Bir kanalda bulunulan işleme diğer kanallarda aynı sıralamayla erişilmesi mümkündür. 
  • Menülerin üzerine basmadan, yanlarında yer alan rakamları klavyede tuşlayarak da seçim yapabilirsiniz. 
  • Odeabank İnternet Şubesinde bütün ekranlar dokunmatik uyumludur. Bilgisayar faresi ile kullanılabileceği gibi ve dokunmatik ekran bilgisayar yada tabletler üzerinden de kolaylıkla kullanılabilir. 
  • Kişisel menü ile istenilen işlemleri ekleyerek menüde gezinmeden istenilen işlemleri hızlı ve kolay gerçekleştirebilirsiniz. 
  • Arama alanı ile istenilen işlem adını yazarak işleme hızlıca ulaşmanız mümkündür. 
  • Ayarlar menüsü altında yer alan hatırlatma servisi ile internet şubesine giriş yapmadan da işlem ve hareketlerinizden haberdar olabilirsiniz. 
  • Kapsamlı açılış ekranı ile hesaplar, kartlar ve ödemeler tek seferde görüntülenir. İşlemler gerçekleştirilince ekranlardaki görsel anlatımlardan destek alabilirsiniz. 
  • SMS, Odeabank Pass’O yada mobil imzanızla giriş yapabilirsiniz.
Odeabank İnternet Şubesi Giriş için linke tıklayın. Karşınıza çıkan sayfada ilgili alanları doldurduktan sonra giriş butonuna tıklayın.

Sizlere Odeabank İnternet Şubesi Giriş 2020 konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

0 Yorum "Odeabank İnternet Şubesi Giriş 2020"

Odeabank İnternet Şubesi Giriş 2020 Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz Odeabank İnternet Şubesi Giriş 2020 ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme