İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Evraklar 2020

Ülkemizde kredi kullanımının sıklıkla artmasıyla beraber, bankalar bizlere oldukça avantajlı kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyaların başında kredi kartı gelmektedir. Birçok banka gibi İş Bankası'da bizlere kredi kartı imkanı sunarken bizlerde bir takım şartlar arar. Bu şartların en başında bizlerin kredi notudur. Her banka gibi İş Bankası'da bizlere kredi kartı verirken bizlerin kredi notuna bakar. Kredi notumuzdaki herhangi bir olumsuzluk bizlerin kredi kartı kullanımını etkiler. Bu nedenle kredi notumuza oldukça dikkat etmeliyiz.
İş Bankasının bizlere sunmuş olduğu kredi kartının birçok imkanları bulunmaktadır. Örneğin; 3.500 TL maaş alıyoruz. Alacağımız ürün 6.000 TL. Bu ürüne taksit yaparak alabiliriz. Bir anda 6.000 TL vermek yerine her ay belirli bir miktarda taksit ödemek bizler için oldukça faydalı olacaktır. Ancak şunu belirtmek isterim ki, taksit kullanımlarına oldukça dikkat etmeliyiz.
Bunun yanında, kredi kartımızdan taksitli nakit avans çekebilir. Bu taksitli nakit avans ödemesini erteleyebiliriz.
Banka bizlere kredi kartı imkanı sunarken bir takım evraklar talep eder. Bu evraklar;

  • Nüfus Cüzdanı,
  • Maaş Bordrosu,
  • Serbest Meslek Çalışanı Vergi Levhasının Fotokopisi ve Kayıtlı Olduğu Meslek Kuruluşuna Ait Üyelik Belgesinin Fotokopisi,
  • Emekliler İçin İse, Bağlı Olunan SGK'dan Verilen Kimlik Belgesinin Fotokopisi,
İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu için bizlerde bir takım şartların oluşması gerekmektedir. Bu şartlar;
  • 18 Yaşında Büyük Olunmalı,
  • Gelir Belgelenmeli,
  • Kredi Notunun Düşük Olmaması,
  • Öğrenci Başvuru Yapacaksa Öğrenci Belgesi,
Sizlere İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Evraklar 2020 konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: kredi kartı, kredi kartı başvurusu için gerekli evraklar

0 Yorum "İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Evraklar 2020"

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Evraklar 2020 Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Evraklar 2020 ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme