Enpara İhtiyaç Kredisi Başvurusu 2020

Enpara İhtiyaç Kredisi belirli bir vade boyunca aylık eşit taksitler halinde geri ödenen bir bireysel kredi türüdür. Enpara İhtiyaç Kredisi en az 1.000 TL, en fazla 60.000 TL'dir. Bu kredinin vadesi 60 aydır ve hiçbir masraf, ücret veya komisyon yoktur. Enpara İhtiyaç Kredisi alabilmek için kredi başvurusunda bulunmanız ve başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi gerekir. Mevcut Enpara müşterileri Enpara İnternet veya Cep Şubesinden, henüz Enpara müşterisi olmayanlar hesaplama aracını kullanarak başvuru yapabilirler. Başvuru esnasında sizlerden herhangi bir belge, kefil yada teminat istenmez. İhtiyaç kredisi başvuruları QNB Finansbank kredi politikaları çerçevesinde değerlendirilmektedir. Daha önce kullanılan kredi ve kredi kartlarının ödemelerini geciktirmeden, düzenli olarak yapmış veya yapıyor olması ve şuanda düzenli bir gelirin olması yada son aylarda Enpara'da bir birikimin olması başvurun olumlu değerlendirilmesi sağlayacak en önemli faktörlerdir.
Kredi başvurusu ortalama birkaç dakika içinde, en geç 8 iş saat süresi içinde değerlendirilmektedir. Enpara İhtiyaç Kredisi taksitlerinin ödeme planına belirtilen biçimde, her ay zamanında ve eksiksiz olarak ödenmesi gerektiği unutulmamalıdır. Kredi taksitleri Enpara İnternet Şubesi, Cep Şubesi, Çözüm Merkezi ve QNB Finansbank ATM'lerinde ödeyebilirsiniz. Bununla beraber, taksit ödeme günlerinde Enpara vadesiz TL hesabında yeterli bakiye bulunması durumda taksitlerin, hiçbir ek işlem yapmanıza gerek kalmadan, hesabınızda otomatik olarak tahsil edilir. Kredi dilendiği zaman vadesinden önce kapatılabilir, taksitlerini erken ödeyebilir veya toplu bir ara ödeme yapabilirsiniz. Bu durumlarda oluşacak faiz indirimlerinde yararlanmanız mümkündür.
Enpara İhtiyaç Kredisi faiz oranları taksit vadesine göre değişkenlik göstermektedir. Bunlar;

  • 12 Ay Vade İçin; 1,21%
  • 24 Ay Vade İçin; 1,25%
  • 36 Ay Vade İçin; 1,29%
  • 48 Ay Vade İçin; 1,29%
  • 60 Ay Vade İçin; 1,29%
Enpara İhtiyaç Kredisi Başvurusu için linke tıklayın. Karşınıza çıkan ilgili alanları doldurduktan sonra Devam butonuna tıklayın. 

Sizlere Enpara İhtiyaç Kredisi Başvurusu 2020 konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: enpara kredi, ihtiyaç kredisi

0 Yorum "Enpara İhtiyaç Kredisi Başvurusu 2020"

Enpara İhtiyaç Kredisi Başvurusu 2020 Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz Enpara İhtiyaç Kredisi Başvurusu 2020 ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme