Enpara Ek Para Faiz Hesaplama 2020

Vadesiz TL hesabına bağlı olarak çalışan bir kredi limiti olan Enpara Ek Para ile kısa dönemli nakit sıkışıklıklarınızı giderebilirsiniz. Vadesiz TL hesabında yeterli bakiye olmadığı zamanlarda, Enpara Ek Para limiti kullanılarak ödeme ve transfer gerçekleştirebilirsiniz. Enpara Ek Para kullanılabilmesi için Enpara.com'u sizlere bir ek para limiti teklif etmesi gerekir. Belirlenmiş limit onayınıza sunulmaktadır. Onaylandığı zaman vadesiz TL hesabı tanımlanır.

  • Enpara Ek Para kullanılması durumunda kullanılan süre boyunca bir faiz borcu oluşmaktadır. Bu borç kullanılan Enpara Ek Para tutarına, kullanılan süre boyunca, ilan edilen Enpara Ek Para faiz oranının uygulanması yoluyla hesaplanmaktadır. Vadesiz TL hesabında kullanılan Enpara Ek Para tutarı kadar para yatırılması durumda ek para faiz borcu yaratmayı durdurur.
  • Enpara Ek Para faiz borcu ve vergileri bir sonraki ayın ilk iş günü hesabına yansıtılır ve 1 ay içinde ödenmesi gerekir. Eğer vadesiz TL hesabına yeterli bakiye varsa bu borçlar hiçbir işlem yapılmasına gerek kalmadan otomatik ödenir.
  • Enpara Ek Para kullanılan her gün için faiz borcu oluşacağından uzun ödemeli kredi ihtiyaçları için ek para kullanmamanız önerilmektedir. 
  • Enpara Ek Para kullanılması durumda faiz ve vergiler dışında herhangi bir masraf yada komisyon ödenmez.
  • Enpara Ek Para limiti dilendiği zaman düşürebilir veya tüm borcu ödedikten sonra tamamı ile kapatmak mümkündür.
  • Güncel Enpara Ek Para faiz oranı aylık %1,40'dır.
  • Enpara Ek Para kullanılması ile alakalı detaylar her ay e-posta adresine ücretsiz olarak yollanan vadesiz TL hesap özetinde belirtilmektedir.
Sizlere Enpara Ek Para Faiz Hesaplama 2020 konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: ek para

0 Yorum "Enpara Ek Para Faiz Hesaplama 2020"

Enpara Ek Para Faiz Hesaplama 2020 Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz Enpara Ek Para Faiz Hesaplama 2020 ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme