ING Bank E-Turuncu Hesap 2020

ING Bank E-Turuncu Hesap birçok kişi tarafından tercih edilen bankacılık ürünlerindendir. E-Turuncu hesabın oldukça fazla avantajları var. Bu avantajları doğru hesap etmek ve kullanmak oldukça önemlidir.
  • Alt limit yok, maaş ne kadar olursa olsun, hesapta durduğu her gün değerlenir.
  • Hesap işletim ücreti ve havale/EFT masrafı ödenmez.
  • Para çekildiği zaman yada yatırıldığında vade bozulmaz.
  • Faiz kazancı günlük olarak hesaba geçer.
  • 1 yıl boyunca güncel hoş geldin faiziyle kazanırsınız.
  • TL, Dolar, Euro ve İngiliz Sterlini olanakları ile hesap oluşturulabilir.
  • Şubeye gitmek yerine dijital kanalları kullanarak her zaman daha avantajlı faiz oranı alınabilir.
Hoş geldin süresi 12 ay olup daha önce turuncu hesap açmamış kişiler için geçerlidir. Bu süre zarfı içerisinde hoş geldin faiz oranınız piyasa şartlarına göre günlük olarak yukarı yada aşağı yönde güncellenerek birikimlerin piyasa şartlarında değerlenmesini sağlar.

Turuncu hesap kazanç faizi %23'tür. Yani 15.000 TL anapara 90 gün vadenin sonunda 15.723 TL olur. Toplam faiz oranı %23'tür. 
Hesaplanan dönem içerisinde toplam bakiyenin 1.000.000 TL, 250.000 Dolar, 250.000 Euro ve 250.000 GBP üzerine çıkması durumunda, yalnızca aşan bölümünde daha düşük bir faiz oranı uygulanmaktadır. TL hesapları için, hoş geldin faiz oranı, brüt faiz oranı olup vadeli mevduat hesapları için %15 stopaj (vergi kesintisi) uygulanır. Döviz hesapları için, hoş geldin faiz oranı, brüt faiz oranı olup vadeli mevduat hesapları için %20 stopaj (vergi kesintisi) uygulanır. Turuncu ekstra ile turuncu veya e-turuncu TL hesaplarında %2 ek faiz kazanabilmek için yapılması gereken turuncu ekstra programına katılarak, ING banka kartınızla yapılacak olan harcamalarda yada vadesiz hesapta yapılacak fatura ödemelerinde aylık minimum 750 TL’ye ulaşılması.

E-Turuncu Hesap Başvurusu

E-Turuncu hesap başvurusu için en yakın ING Bank şubesine gidebilirsiniz veya 0850 222 0 600'ü arayabilirsiniz.

Sizlere ING bank E-Turuncu Hesap konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: faiz hesaplama

0 Yorum "ING Bank E-Turuncu Hesap 2020"

ING Bank E-Turuncu Hesap 2020 Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz ING Bank E-Turuncu Hesap 2020 ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme