Ziraat Bankası Hayvan Kredisi

Son yıllarda birçok alan yenilikler yapan Ziraat Bankası çiftçilere oldukça fazla destek vermektedir. Bu desteğin başında Ziraat Bankası Hayvan kredisi gelmektedir. Çeşitli hayvansal üretim alanlarda faaliyet gösteren gerçek / tüzel kişi üreticileri söz konusu faaliyetlerine yönelik ihtiyaçları için sunulan kredi çeşididir.
Büyükbaş yada küçükbaş hayvancılık (besi,süt hayvancılığı; damızlık hayvancılık vb.) kanatlı hayvancılık (hindi,tavuk,bıldırcın,ördek vb.) aracılık vb. konularda yapılan yatırım ve üretim faaliyetlerinin finansmanına yönelik olarak kredi kullanabilirler.


Ziraat Bankası Hayvan Kredisi Özellikleri

Hayvansal ücretim kapsamında ihtiyaç duyulan;


 • İlaç, yem, yakıt, makine bakım-onarım, sigorta, kira vb. giderlerle belirli üretim konularında ve özelliklerde büyükbaş / küçükbaş / kanatlı hayvan alımına ilişkin giderleri, İşletme Kredileri ile,
 • Ahır / ağıl yapımı; süt soğutma tankı, çeşitli ekipman alımı; aracılığa ilişkin çeşitli harcamalar; işletmenin ihtiyacıyla orantılı güneş, rüzgar, yatırımın yapılacağı tarla / arsanın alımı dahil yatırım harcamaları ile belirli üretim konularında ve özelliklerde büyükbaş / küçükbaş hayvan alımına ilişkin giderleri, Yatırım Kredileri ile karşılayabilirsiniz.

 • Ziraat Bankası Hayvan Kredisi Başvurusu

  Bu krediye başvuru için en yakın Ziraat Bankası şubesine gitmeniz gerekmektedir. Banka sizlere kredi vermeden önce kredi notunuza bakar. Kredi notunun uygunluğuna göre kredi kullanıma karar verilir. Kredi notunuz yüksekse kredi kullanımında herhangi bir problem yaşamazsınız.

  Sizlere Ziraat Bankası Hayvan Kredisi konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

  Etiketler: hayvan kredisi

  0 Yorum "Ziraat Bankası Hayvan Kredisi"

  Ziraat Bankası Hayvan Kredisi Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz Ziraat Bankası Hayvan Kredisi ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

  Yorum Gönderme