TEB Traktör Kredisi Başvurusu 2020

TEB Traktör Kredisi çiftçilere sunulan en avantajlı kampanyaların başında gelmektedir. Bütün çiftçilerin yararlanabileceği bir kredi olan TEB Traktör Kredisi uygun faiz oranı ile karşımıza çıkmaktadır. Aslında son zamanlarda TEB birçok avantajlı kampanyalar ile karşımıza çıkmaktadır. Bu kampanyalar ne kadar avantajlı olursa olsun bizlerin oldukça iyi analiz yapması gerekir.
İşletmelerin mekanizasyonuna olanak tanıyacak traktör, tarımsal ekipman ve taşıt alımlarını finanse etmek için uygun faiz ve vade şartı ile TEB Traktör Kredisi sunmaktadır.TEB Traktör Kredisi Faiz Oranı
Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Taksit Sayısı Yıllık Taksit Tutarı Sigorta Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı  Kredi Tahsis Ücreti (BSMV dahil)
10.000 TL 24 1,99% 2 6.982,20 TL 125 TL 29,88% 525 TL
10.000 TL 36 1,99% 3 5.159,40 TL 125 TL 30,24% 525 TL
10.000 TL 48 1,99% 4 4.269,47 TL 125 TL 31,84% 525 TL

Yukarıdaki tabloda TEB Traktör Kredisi Faiz oranları sizlere sunulmuştur.
  • 48 aya kadar vade,
  • 1/3/6/12 ayda bir eşit ve esnek ödeme imkanı,
Traktör Kredisi İçin Gerekli Evraklar
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
  • İkametgah,
  • Tapu Fotokopileri,
  • Proforma ve Kesin Fatura,
Banka her türlü teminat talep etme hakkını saklı tutar. Türk Ekonomi Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya koşulları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve anlaşmalı traktör Kampanya 10.000 TL ve üstü limitli Harman Kart sahibi müşteriler için Traktör Kredisi tahsisinde geçerlidir. İşbu tablo, yılda bir ödemeli, eşit taksitli kredi tutarları için örnek olarak oluşturulmuştur. Sigorta bedeli Hayat Sigortası primi olup poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranına yasal vergiler dahil edilmiştir. Sigorta masrafı yıllık maliyet oranı hesabına dahil edilmemiştir. TEB, her türlü teminat talep etme ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. Güncel faiz oranları için www.teb.com.tr adresini ziyaret edebilir veya size en yakın TEB şubelerine başvurabilirsiniz.


TEB Traktör Kredisi Başvurusu

TEB Traktör Kredisi Başvurusu için en yakın TEB şubesine gitmeniz gerekmektedir. Banka sizlere uygun vadeler ile kredi kullanımı sağlar. Bu nedenle TEB şubesine giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sizlere TEB Traktör Kredisi Başvurusu konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: traktör kredisi, tarım kredisi

0 Yorum "TEB Traktör Kredisi Başvurusu 2020"

TEB Traktör Kredisi Başvurusu 2020 Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz TEB Traktör Kredisi Başvurusu 2020 ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme