Şekerbank Traktör Kredi Başvurusu 2020

Şekerbank Traktör Kredisi Başvurusu son yıllarda sıklıkla arttı. Çünkü Şekerbank bizlerin karşısına uygun faiz oranları ile çıkmaktadır. Bu nedenle son yıllarda adından sıklıkla söz ettiren bir banka oldu. Şekerbank'ın bizlere sunmuş olduğu bu kredi 0 km ve 2.el traktör alımlarında uygun faiz oranıyla karşımıza çıkmaktadır. Çiftçiler ve tarım sektöründe faaliyet gösteren tüzel kişiler, 0 km veya 2. el traktör ihtiyacının karşılanması için sunulan esnek ödemeli kredidir. 0 km veya içinde bulunulan yıl içinde alımı yapılan traktörlerde anahtar teslim fiyatının %75'ine kadar 60 ay vade ve yılda bir ödemeli olarak kredi verebilmektedir.
5 yaşını aşmamış 2. el traktörlerde ise, maksimum alım satım bedelinin %60'ına kadar 60 ay vadeli ve senede bir ödemeli kredi verebilmektedir.

Şekerbank Traktör Kredisi Başvurusu

Yukarı belirtmiş olduğumuz gibi Şekerbank bizlere birçok avantajlı kampanyaları uygun faiz oranları ile sunmaktadır. Bu yeniliklerin başında Şekerbank Traktör Kredisi gelmektedir. Birçok banka gibi Şekerbank'ta kredi yada kredi kartı verirken, kredi notumuza bakar. Kredi notumuzun uygunluğuna göre kredi kullanımının kararı verilir.
Şekerbank Traktör Kredisi Başvurusu için en yakın Şekerbank şubesine gitmeniz gerekmektedir.

Sizlere Şekerbank Traktör Kredisi Başvurusu 2020 konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: tarım kredisi, tarımsal kredi, traktör kredisi

0 Yorum "Şekerbank Traktör Kredi Başvurusu 2020"

Şekerbank Traktör Kredi Başvurusu 2020 Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz Şekerbank Traktör Kredi Başvurusu 2020 ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme