EFT ve Havale Ücreti Almayan Bankalar 2019

Bu makalemizde sizlere EFT ve Havale Ücreti Almayan Bankalar 2019 konusu hakkında bilgi vereceğiz. Aynı veya farklı bankalar arasında para transferi yapıldığında belirli bir ücret ödenmektedir. Bazı bankalar bizlerden bu ücreti talep etmez.

EFT ve Havale Ücreti Almayan Bankalar

Garanti Bankası

Garanti bankası cep şubesinden yapılan para aktarımından (geç EFT işlemi hariç) ücret talep edilmemektedir.

Halk Bankası

Yaygın şube ağı bulunan Halk bankası internet şubesinden para aktarma konusunda herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Banka Asya

Mobil bankacılıktan yapılan EFT ve havale işlemi ücretsizdir.

ING Bank

Mobil bankacılıktan para aktarımı ücretsiz, turuncu hesap kullanımında internet şubesinden yapılan havale ve EFT işlemlerinden de ücret talep edilmemektedir.

Kuveyt Türk

İnteraktif kanallardan yapılan işlemlerde en cömert banka Kuveyt Türk’tür. Kuveyt Türk bankasında internet şubesi, mobil bankacılık ve çağrı merkezi aracılığı ile yapılan havale ve EFT işlemi ücretsizdir.

Ziraat Bankası

En fazla şube ağına sahip bankalar arasında olan Ziraat Bankası, internet şubesi ve çağrı merkezinden yapılan havalelerden ücret alınmamaktadır. Gerçek ve tüzel kişilerin internet şubesinden yapılan EFT işlemleri için tutara bağlı olarak 1 ila 4 TL arasında ücret alınmaktadır.

Türkiye Finans

Çağrı merkezi, mobil ve SMS kanalı ile yapılan havale ve EFT işlemlerinden ücret talep etmemektedir. Fakat internet şubesinde yapılan havale için 1 TL, EFT için ise 2 TL sabit ücret talep edilmektedir.

Albaraka Türk

İnternet şubesinden yapılan havalelerden 0,50 TL + BSMV(%5) ve EFT’lerden 1 TL + BSMV(%5) talep etmektedir.

Finansbank

Finansbank mobil bankacılık ve enpara.com internet şubesinden yapılan havale ve EFT gibi işlemlerden ücret talep edilmemektedir.

Şekerbank

Şekerbank mobil bankacılıktan yapılan EFT ve havale işlemlerinde ücret alınmamaktadır.

TEB

Cepteteb mobil bankacılıktan yapılan EFT ve havale işlemlerinde ücret alınmamaktadır.

Sizlere EFT ve Havale Ücreti Almayan Bankalar 2019 konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: hesap işletim ücreti almayan bankalar

0 Yorum "EFT ve Havale Ücreti Almayan Bankalar 2019"

EFT ve Havale Ücreti Almayan Bankalar 2019 Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz EFT ve Havale Ücreti Almayan Bankalar 2019 ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme