Ziraat Bankası Maaş Promosyonu Nasıl Alınır?

Bu makalemizde sizlere Ziraat Bankası Maaş Promosyonu Nasıl Alınır? konusu hakkında bilgi vereceğiz. Ziraat Bankası Maaş Promosyonu alınabilmesi için sizlerde bir takım şartların oluşması gerekmektedir. Bu şartlar oluştuğu takdirde Ziraat Bankası Maaş Promosyonu kampanyasından yararlanmanız mümkündür.

SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini Ziraat Bankası aracılığıyla alan Ziraat Bankası müşterileri bankaca;

  • 1.000 TL altında emekli aylığı alanlara 300 TL,
  • 1.000 TL ila 2.000 TL arasında emekli aylığı alanlara 375 TL,
  • 2.000 TL üzerinde emekli aylığı alanlara 450 TL tutarında olmak üzere,
3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılmaktadır.

Emekli aylıklarını Ziraat Bankası aracılığıyla alan kişiler promosyon ödemesinden faydalanabilmesi için maaş ödemelerini 3 yıl boyunca Ziraat Bankası aracılığıyla alacaklarına dair başvuruda bulunmaları yeterlidir. Ziraat Bankasından birden fazla emekli maaş ödemesi alan Ziraat Bankası müşterileri için, ödenecek promosyon tutarı; maaş tutarlarına göre hesaplanmaktadır. 

Promosyon ödemesine ilişkin başvuruları;
  • Ziraat Bankası Şubeleri,
  • Ziraat Bankası İnternet Şubesi,
  • SMS,
  • Ziraat Bankası ATM'leri,
  • Ziraat Bankası İletişim Merkezi,
aracılığıyla yapabilirsiniz.

4757’ye “PRO” yazıp boşluk bırakıp “T.C. Kimlik Numarası”nı yazarak SMS gönderen veya Ziraat ATM’lerinden başvuru yapan kişiler, Müşteri İletişim Merkezi tarafından aranarak onayları alınmaktadır. Detaylı bilgi için 0850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezi ile görüşebilirsiniz.

Sizlere Ziraat Bankası Maaş Promosyonu Nasıl Alınır? konusu hakkında sizlere bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: emekliye promosyon ziraat bankası

0 Yorum "Ziraat Bankası Maaş Promosyonu Nasıl Alınır?"

Ziraat Bankası Maaş Promosyonu Nasıl Alınır? Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz Ziraat Bankası Maaş Promosyonu Nasıl Alınır? ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme