Ziraat Bank Tüketici Kredisi

Ziraat Bank Tüketici Kredisi Hakkında Bilgiler
Ziraat Bank
Tüketici Kredisi

Ziraat Bank Tüketici Kredisi


Ziraat Bank Tüketici Kredisi, bireysel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için kullanılan bir kredi türüdür. Uzun vade taksit seçenekleri ile sunulan Tüketici Kredisi 48 aya kadar vade seçeneği ile veriliyor. Tüketici kredisi ödeme planı ile çok esnek bir yapıya sahiptir. Vade seçenekleri 48 aya kadar ödeme süresi sunarken şahsi veya maddi teminat şartı vardır. Ayrıca kredinin ödemesi bitene kadar kredi kullanan kişiye hayat sigortası mutlaka yapılıyor.


Nereden Başvurulur?


Ziraat Bank Tüketici Kredisi, kolay ve hızlı bir şekilde başvuru yapılabilen bir konumdadır. Pek çok başvuru kanalı olan Ziraat Bankası’nda kredi başvuru kanalları öncelikle şubeler, resmi web sayfası, resmî internet şubesi, mobil şube, çağrı merkezi ve ATM’lerdir.


Gerekli Belgeler Nelerdir?


Ziraat Bank Tüketici Kredisi için gerekli evraklar başta kredi başvuru formu, TC Kimlik fotokopisi, çalıştığınız iş yerinden onaylı gelir belgesi ile başvuru yaptığınızda başvuru yaptığınız bankanın duruma göre sizden isteyeceği farklı belgeler de olabilir. Ayrıca kredi başvurularında kredi notunuzun iyi bir seviyede olması istenir. Kredi notu düşük tüketicilere kredi verilmezken kredi notunuzu daima yüksek tutmalısınız. Ziraat Bankası Tüketici Kredisi için kredi notunuzun yanı sıra gelir düzeyinizin de kredi başvurusunu etkileyeceğini unutmamalısınız. Ayrıca müşteriler bu krediyi dosya masrafsız olarakta kullanabilirken değişen faiz oranları ile ayda bir veya 3 ayda bir ödeme yapmak koşuluyla kredi borçlarını bankaya ödeyebilirler.

0 Yorum "Ziraat Bank Tüketici Kredisi"

Ziraat Bank Tüketici Kredisi Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz Ziraat Bank Tüketici Kredisi ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme