Yapı Kredi Esnek Hesap Nedir?

Yapı Kredi Esnek Hesap Hakkında Bilgiler
Yapı Kredi Esnek
Hesap Nedir?

Yapı Kredi Esnek Hesap Nedir?


Bankaca size tanımlanan limitlerde kullanabileceğiniz bir kredili vadesiz hesap türü olan Yapı Kredi Esnek Hesap daima kazançlıdır. Yani hesabınızda yeterli bakiye olmadığı anda Esnek Hesap sayesinde nakit ihtiyacınızı dahi karşılayabilirsiniz. Ayrıca fatura, kredi kartı gibi diğer ödemelerinizi de talimat vererek ödeyebilirsiniz. Esnek Hesabınızla ilgili hesap kartınızla, Türkiye'nin her bir yanındaki Yapı Kredi ATM'lerinden ücretsiz işlem yapabilirsiniz. Ek olarak yurtdışında VISA  ve Maestro anlaşmalı ATM'lerden günün her saati para çekme fırsatınız vardır.

Yapı Kredi Esnek Hesap Detayları Nelerdir?


Yapı Kredi Esnek Hesap açtırabilmek için Yapı Kredi Bankasının ATM’leri, İnternet şubesi, mobil cep bankacılığı gibi noktalara başvurabilirsiniz. Şubelere başvuru yapmak isteyenler için ise maaşlı çalışanların maaşlarını gösteren bordro ve şirkette imza yetkisi olan kişilerin verdiği maaş yazısı, serbest meslek sahipleri için vergi levhaları istenmektedir. Yapı Kredi Bankası, Esnek Hesap için başvuran tüm müşterilerinin gelir durumlarına göre belli bir kart limitini belirlerken borcunu düzenli ödeyen müşterilerin durumları dikkate alınarak limit artımı da sağlanıyor. Böylelikle müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek için uygun fırsatlar sunan bir hesabı sunmayı başaran Yapı Kredi, fark yaratmaya devam ediyor.

Yapı Kredi Esnek Hesap için faiz tahakkukları ise müşteri talepleri doğrultusunda aylık ya da 3 aylık periyotlarda uygulanıyor. Aylık ya da 3 aylık periyotlarda tahakkuk eden toplam borcun faiz tutarının bir sonraki borç tahakkuk dönemine kadar ödenmesi şartı vardır.


0 Yorum "Yapı Kredi Esnek Hesap Nedir?"

Yapı Kredi Esnek Hesap Nedir? Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz Yapı Kredi Esnek Hesap Nedir? ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme