Vakıfbank Taksitli Kredili Bankomat

Vakıfbank Taksitli Kredili Bankomat Hakkında Bilgi
Vakıfbank Taksitli
 Kredili Bankomat


VakıfBank Taksitli Kredili Bankomat

Hesabınıza tanımlanacak olan Kredi Bankomat limit olarak 12 aya kadar eşit bir şekilde taksitli olacak halde kullanmanız mümkündür. Ayrıca da sadece Kredili Bankomat limitinizden yapılan harcamalarınızı ya da nakit çekimlerinizi 12 aya kadar taksitlendirme şansına sahipsiniz. Üstelikte taksitli kredili bankomat limitinizi kullandığınız zaman herhangi bir dosya masrafınız olmamaktadır.

İhtiyacınız olduğu zamanlar ne zaman olursa olsun internet bankacılığı ve mobil bankacılığı kanalından, 0850 222 0 724 vakıfbank çağrı merkezinden ya da ATM kanallarından taksitli kredili bankomat’a başvurabilirsiniz. Anında da kullanıma başlarsınız.

Taksitli olan kredili bankomat limitiniziyse 12 aya kadar ATM, İnternet bankacılığından ve mobil bankacılıktan, 0850 222 0 724 Vakıfbank çağrı merkezinden, şubelerden istediğiniz vade olacak şekilde taksitlere bölerek ödeme imkanınız bulunmaktadır.

Taksitli kredili bankomat limitini kullanarak, hiçbir dosya masrafı ya da tahsis ücreti ödemeden, komisyonsuz bir şekilde devam edersiniz.

Kredili bankomat limitinizden yapılan harcamaları ya da nakit çekimlerinizi ise 12 aya kadar İnternet bankacılığı, ATM ve mobil bankacılık kanallarından, 0850 222 0 724 numaralı çağrı merkezinden taksitlendirme imkanınız bulunmaktadır.

Taksitli kredili bankomat başvurunuzu internet bankacılığı, şube, mobil bankacılık, ATM ve çağrı merkezi ile yapıp anında kullanıma başlamanız mümkün.

Kredili bankomat limitiniz yetersizse eğer, cep telefonunuzdan aralarında boşluk olacak şekilde KMG, TC kimlik numaranızı ve talep edeceğiniz yeni limitinizi yazarak, 5724’e kısa mesaj gönderip ya da internet, mobil bankacılığından da arttırabilirsiniz.

Kredili bankomat limitini kullanarak, tek çekimlerinizde alışveriş tutarını ya da herhangi bir bankacılık işlemindeyse kullanmış olduğunuzu KMH limiti nasıl taksitlendirme işlemi yamak için, tek çekim halinde harcamalarınızı 12 ay vadeye kadar da taksitlendirme imkanınız bulunuyor.

Nasıl Geri Ödenir?

Taksitli Kredili Bankomat’ın geri ödemesi ayın 15’inde olur. İstediğiniz vadeler de kullanmış olduğunuz Taksitli Kredili Bankomat taksit tutarınızla, ödeme gününüz vadesiz TL hesabınızda bakiye bulunmasıyla beraber Vadesiz TL hesabınızdan, havuz hesap bakiyenizden, yetersiz olduğu durumlar kredili bankomat limitinizden tahsil edilir. Böylelikle kolaylık yaşar, sıkıntı yaşamadan kredinizi kullanabilir, ödemelerde zorluk yaşamazsınız.

0 Yorum "Vakıfbank Taksitli Kredili Bankomat"

Vakıfbank Taksitli Kredili Bankomat Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz Vakıfbank Taksitli Kredili Bankomat ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme