VakıfBank Taksitli İhtiyaç Kredisi

Vakıf Bank Taksitli İhtiyaç Kredisi Hakkında Bilgiler
Vakıf Bank
 Taksitli İhtiyaç Kredisi


VakıfBank Taksitli İhtiyaç Kredisi


VakıfBank taksitli ihtiyaç kredisi, emekli maaşını PTT’den alan Sosyal Güvenlik Kurumu emeklileri için hızlı krediyi sunan kampanyalardandır. Bu kredi kampanyası ile kredi kullanmak isteyen müşterilere 48 ay vade sunulurken 3 ayda bir ödeme seçeneği ve değişken ödeme planları da tanımlanabiliyor. Bununla birlikte ihtiyaç kredisi kapsamında teminat ve hayat sigortası şartları da bulunuyor.

Gerekli Belgeler Nelerdir?


VakıfBank taksitli ihtiyaç kredisi almak isteyenler nüfus cüzdanı fotokopisi, kredi başvurusunda bulunanın çalışan olması halinde gelir belgesinin ve çalıştığı yerden alınan bir yazı, kredi alan kişi emekli ise maaşını aldığı bankadan hesaplarına ait ekstre dökümanı ve gerekli görüldüğünde ek belgeler de istenebilir.

İpotek karşılığında ihtiyaç kredisi, otomobil rehinli taksitli ihtiyaç kredisi, bireysel işyeri kredileri ve arsa rehinli taksitli ihtiyaç kredileri bu kredi kapsamında kullanılan diğer seçeneklerdendir. Banka bireysel müşterilerinin alabildiği bu kredi ile tüm nakit ihtiyaçları anında karşılanabilmektedir.

Diğer Detayları Nelerdir?


VakıfBank taksitli ihtiyaç kredisi sadece PTT merkezlerinden ve şubelerinden Vakıfbank aracılığıyla kullanılan bir kredidir. Bu kredi kampanyasında 48 ay vadeli ödeme planı ile 15 bin TL alan müşterinin aylık kredi ödemeleri 499 TL olacaktır. Kredi sonunda ödenecek toplam miktar ise 23 bin 953 TL’dir. Bankanın kredi dosya masrafları için ise kredi tutarının en fazla binde beşi kadar tahsis ücreti alacaktır. Bu da 15 bin TL için kredi tahsis masrafı 75 TL kadardır.

0 Yorum "VakıfBank Taksitli İhtiyaç Kredisi"

VakıfBank Taksitli İhtiyaç Kredisi Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz VakıfBank Taksitli İhtiyaç Kredisi ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme