TEB İhtiyaç Kredisi

TEB İhtiyaç Kredisi Hakkında Bilgiler
TEB İhtiyaç Kredisi


TEB İhtiyaç Kredisi


TEB ihtiyaç kredisi, banka müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını uygun ve rahat şekilde karşılayabilmeleri için sunulan kolaylıklardan oluşmaktadır. İhtiyaç kredilerinde kampanyalar düzenleyen TEB ile kredi kullanan herkes farklı tutarlardaki nakit ihtiyaçlarını mevcut ödeme planlarına göre farklı vadelerde geri ödemek kolaylığına erişiyor.

Detayları Nelerdir?


TEB ihtiyaç kredisi almak isteyenler internet üzerinden başvuru yapabilirken 
sonucunu da yine internetten öğrenmek mümkün olabiliyor. TEB bünyesinde 50 bin liraya kadar ihtiyaç kredi çekmek çok kolaydır. Ancak bankaya bunu ödeyebileceğinizi ispatlamak için bir gelir belgesi sunmanız mecburidir. Aksi takdirde kredinizi bu kadar yüksek miktarda çekmeniz kolay değildir.

TEB ihtiyaç kredisi konusunda düzenlenen kampanyalardan ve kolaylıklar biri de CepteTEB’I sunmasıdır. Online olarak veya SMS ile yapılabilen kredi başvurusu ile en özel kredi oranlarıyla kredi alabiliyorsunuz. Ayrıca ihtiyaç kredisinde vade seçeneklerini oldukça esnektir. 1 ay ile 36 ay arasında değişen bir vade aralığı vardır. İhtiyaç kredisinde belirlenen yıllık maliyet oranı yaklaşık olarak yüzde 27 olarak hesaplanmaktadır. Örneğin; 5 bin liralık bir ihtiyaç kredisinde 36 aya kadar vade alabilirsiniz. 36 aylık bir vadede 5 bin liralık kredinizi geri ödediğinizde aylık olarak 195 lira taksit ödemeniz gereklidir. Yaptığınız geri ödeme ise 7 bin 40 lira civarındadır. İhtiyaç kredisine ödenen anapara haricindeki toplam kredi faiz miktarı da bu kapsamda 2 bin 40 lira kadardır. 0 Yorum "TEB İhtiyaç Kredisi"

TEB İhtiyaç Kredisi Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz TEB İhtiyaç Kredisi ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme