ŞekerBank Konut Kredisi


ŞekerBank müşterilerine çeşitli ödeme seçenekleri sunan konut kredisi veriyor. Şekerbank konut kredisini ister eşit taksitlerle isterseniz belirlediğiniz kendi ödeme şeklinizle geri ödemesini yapabilirsiniz. Şeker Bank’ın sunmuş olduğu 6 farklı konut kredisinden kendi bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.Şekerbank Konut Kredisi Hesaplama


Şekerbank konut kredisi hesaplama aracını kullanarak almak istediğiniz kredinin vade seçeneklerini, ödeyeceğiniz taksit tutarını ve kredinin faiz oranını yazarak anında kredinizi hesaplayabilirsiniz. Bankaya gitmenize gerek kalmadan internet üzerinden kredinizi planlayabilirsiniz. Kredi planlaması yaparken ödeyeceğiniz taksit tutarının gelirinizin yarısından az olmasına özen gösterin.

Şekerbank Konut Kredisi için kredi meblağının binde beşini kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekir. Konut sigorta ve Dask prim ücretleri evin bulunduğu çevre ve m²'ye göre değişim gösterir. Daireler için belirlenen ekspertiz ücreti 1930 TL’dir. Konutun yıpranma durumuna göre bu meblağı düşebilir. Bunlara ek 147 TL ipotek tesis ücreti vardır.Şekerbank Konut Kredisi Başvuru


Başvuru sürecinde alacağınız konutun konumu ve tercih edeceğiniz kredi türü yavaşlatıcı bir etkiye sebep olabilir. Kredi çekmek istediğiniz konutun, kredi engeli olup olmadığını öğrenebilmek için başvurudan önce ekspertiz talep edebilirsiniz. Gelen ekspertiz kredi cekmek istediğiniz konut için yasal bir engel olup olmadığını 3 iş gününde belirler. Bu raporla kullanabileceğiniz tutar netlik kazanır.

 

Şeker Bank Konut Kredisi Başvuru Belgeleri


Nüfus cüzdanı, ikamet belgesi, tapu örneği
Ücret bordrosu,
Gelir Belgesi, Gayrimenkul sahibi olanlar için kira kontratı.

0 Yorum "ŞekerBank Konut Kredisi"

ŞekerBank Konut Kredisi Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz ŞekerBank Konut Kredisi ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme