Odeabank Taksitli Ek Hesap Nedir?

Odeabank Taksitli Ek Hesap Hakkında Bilgi
Odeabank Taksitli Ek Hesap Nedir?


Odeabank Taksitli Ek Hesap Nedir?

Ek hesabınız kredili mevduat hesap olmaktadır. Hesabın içerisinde yeterli şekilde bakiye olmasa da kullanacağınız kredi miktarı olarak geçer. Tanımlama işlemleri ise yalnızca şubelerden yapılır.
Taksitli hesabı, var olan ek hesabınıza bağlı limitle kullanacağınız bir kredi olmaktadır.

Acil nakit ihtiyacınızda beklenmedik olan sürprizlere karşı hazırlıklı olmalısınız. Ek hesap açtırarak, her an istediğiniz her ihtiyacınıza göre nakit limitiniz yanınızda olsun. Banka kartınız ile Türkiye’de bulunan tüm ATM’lerden hesabınıza anında ulaşma imkanını yakalayın, Ek hesap limitini de rahat bir şekilde kullanıma açabilirsiniz.

Fatura ödeme tarihlerini unutun. Fatura ödemenizi ek hesabınızın bağlı olan hesaba bağlayın ve sürekli takip etmek zorunda kalmayın. Kira ödemenizi geciktirmemek adına veya yakınlarınıza yapmış olduğunuz düzenli para gönderimlerin nakit sıkışıklığını yaşamamanız içinde Ek Hesap limiti kullanma ihtimaliniz vardır.

Taksitli ek hesapla beraber ek hesap limitiniz ile beraber acil nakit ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz. Geri ödemenizi ise 12 aya varan taksit seçenekleri ile yapabilir ve rahat bir ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz. İndirimli faiz oranı ile ayda yalnızca 96 TL ödeyip, 1.000 TL taksitli ek hesap kullanarak, 12 ayda rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz. Faiz oranı ise %1,84’dir.

Taksitli ek hesap, sahip olmuş olduğunuz Ek Hesabınıza bağlı bir şekilde limit dahilinde kullanacağınız kredi olmaktadır. Taksitli ek hesabınızı 3, 6, 9 ve 12 ay vadelerde kullanma imkanınız bulunmaktadır. Minimum kullanım tutar ise 50 TL olmaktadır. İlk taksit tarihiyse kredi kullandırıp bir sonraki ay, son gün yapılmaktadır. Taksit ödemelerinin, ödeme planlarında belirtilmiş olan tarihlerde yapılmaması gibi durumlarda, ödenmemiş olan taksit tutarının üstünden Ek Hesap faizi işler. Taksitli ek Hesabınızı, internet şubelerinden, tüm atmlerden ya da 444 8 444 iletişim merkezini arayarak yapabilirisiniz.

Taksitli Ek Hesap Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Her defasında yeni bir kredi başvurusunu yapmadan, dilediğiniz zamanlar da nakit ihtiyacınızı taksitli olacak şekilde karşılamanız mümkündür. Borcunuzu tercih edebildiğiniz vadeye göre de isterseniz kısa bir zamanda, dilerseniz de uzun vadede düşük taksitler ile ödemenizi kolaylaştırmaktadır.


0 Yorum "Odeabank Taksitli Ek Hesap Nedir?"

Odeabank Taksitli Ek Hesap Nedir? Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz Odeabank Taksitli Ek Hesap Nedir? ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme