Odeabank Peşin Harcamaları Taksite Bölme

Odeabank Peşin Harcamaları Taksite Bölme Hakkında Bilgi
Odeabank Peşin Harcamaları Taksite Bölme


Odeabank Peşin Harcamaları Taksite Bölme

Alışverişlerde sağlanmış olan tüm kolaylıklar, günümüzdeki dünyanın hızlı tüketim alışkanlıklar odeabank ile düzenlenmiş olan cazip kampanyalar ile mağazaların sunmuş olduğu alışveriş imkanlarıyla birleştiğinde kredi kartı kullanımına daha da dikkatleri çekmektedirler. Tüketicilere birçok avantajı sağlamış olan kredi kartları bilinçsizce, yanlış bir şekilde kullanıldığı zaman giderek artan ve sonunda da ödenmeyecek olan borçların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Birden fazla banka bu durumda kalmış olan, mağdur olan müşterilerini kredi kartı taksitlendirme seçeneğini sunup daha da fazla kolaylık sağlanmaktadır.

Kredi kartı taksitlendirmesinde peşin olarak yapılabilen ya da nakit çekiminden sonra taksitlendirme gibi borcunuzu çok daha kolay bir şekilde Odeabank peşin harcamaları taksite bölme imkanı ile borçlarınızdan rahat bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Bank’O Card alırsanız eğer peşin harcamalarınızı daha sonrasında 6 taksite bölme imkanınız bulunmaktadır. Bank’O Card ile 50 TL üzerinde yurtiçi peşin alışverişlerinde işlem sonrasında kayıtlı, telefonunuza gelen mesaja yanıt verip veya 444 8 444 Odeabank iletişim Merkezi’nden ve Odeabank İnternet bankacılık, Mobil bankacılığı üstünden taksitlendirme de talepte bulunmanız mümkün.

Kampanya Detayları

50 TL ve üzerindeki yurt içi peşin işlemleriniz adına hesap kesim tarihinden önce gelen taksit mesajını yanıtlayarak veya 444 8 444 arayarak iletişim merkezinden, odeabank internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üstünden taksitlendirme imkanını bulabilirsiniz.

Taksitlendirme işlemi içinde vergiler dışında %2,02 faiz yansıtılır. SMS ile yaptığınız taksitlendirme işleminizden sonra SMS ile tarafınıza bildirilir. Hesap kesim tarihindeyse yapılmış olan işlemler de hesap kesim tarihinin sonrasında taksitlendirme talebi yapılmaz.

Alışverişten sonra da Odeabank sistemine kayıtlı bir şekilde cep telefonunuza gönderilip, SMS’de bulunan kodu 8444’e gönderip, SMS’de teklif edilmiş olacak şekilde 6 ay boyunca taksitlendirme imkanı yakalayabilirsiniz.

Kampanya kapsamındaysa taksitlendirilecek maksimum işlem tutarıysa 10.000 TL olmaktadır. Kampanyaya nakit çekim işlemleri ile yurt dışında yapılmış olan işlemler ve fatura ödeme işlemleri dahil olmamaktadır.

Yasal mevzuat gereğiyle telekomünikasyonla ile alakalı harcamalarda gıda, yemek, akaryakıt ile hediye kartlar, hediye çeki ve benzeri ürünlerin alımlarında taksit uygulanmamaktadır.

0 Yorum "Odeabank Peşin Harcamaları Taksite Bölme"

Odeabank Peşin Harcamaları Taksite Bölme Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz Odeabank Peşin Harcamaları Taksite Bölme ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme