Odeabank Oksijen Hesap Nedir?

Odeabank Oksijen Hesap Hakkında Bilgi
Odeabank Oksijen Hesap Nedir?

Odeabank Oksijen Hesap Nedir?

Hızla kendini büyüten banka Odeabank, vermiş oldukları mevduat fiyatlarıyla, sundukları kredi kampanyaları ve yaratılmış olan niş ürünler ile adından hızlı bir şekilde söz ettirmeye devam etmektedir. Özellikle tasarruf sahiplerine veya tasarruf etmeyi planlamış olan kişilerine sunmuş olduğu oksijen hesap muadilli olan, diğer bankaların ürünlerine de nazaran daha çok avantajı bulunur.

Oksijen hesapla vadesiz kullanım tutarlarınızı döviz cinsine göre minimum 4.000 TL’ye, 4.000 USD, 4.000 Euro olacak halde siz belirleyebilirsiniz. Bu tutarın üstünde kalan birikimler ise her gün 100.000 TL’ye kadar da %14,50 ve 100.000 USD’ye kadar da %4,00 faiz oranıyla durmuş olduğu yerde dengelenmektedir. Oksijen hesapla nakde ihtiyacınız olduğunuz zamanlar belirlemiş olduğunuz vadesiz kullanım tutarlarına göre 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. İsterseniz paranızı çekebilir, isterseniz de ödemelerinizi gerçekleştirme imkanını yakalayabilirsiniz.

Oksijen hesap, paranıza sürek olacak şekilde değeri katarken hayatınıza da değer katmaktadır. TEMA vakfına bağış yapmanız için Odeabank’taki gün sonu varlığınızın büyüklüğü 10.000 TL üzerinde olması gerekmektedir. Oksijen hesabınızı kullanarak tek bir işlem olacak şekilde 2.000 TL işlem yapabilirsiniz.

Odeabank Oksijen Hesap Başvuru

Odeabank standart gecelik olan faiz oranlarından daha da yüksek faiz oranıyla beraber paranızı istediğiniz gibi yükseltebilirsiniz. Minimum 4.000 TL, 4000 USD ve 4.000 Euro olarak belirleyebileceğiniz vadesin kullanım tutarlarından istediğiniz saatte para çekme işlemi yapabilir ve dilediğiniz zamanlarda da hesaba para aktarımı yapma imkanını yakalayabilirsiniz. Tanımlamış olduğunuz otomatik ödeme talimatı ile beraber faturalarınıza takip etmek zorunda da kalmıyorsunuz. Düzenli bir şekilde ödemelerinizi kolay bir halde gerçekleştirmeniz mümkün. her ay da tema vakfı aracılığı ile doğa eğitimine katkı yapma imkanınız var. Yahut fidan da bağışlayabilirsiniz. Oksijen hesabını arkadaşlarınıza tavsiye ettiğiniz zaman 2 sene boyunca da bankacılık hizmetlerine herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmıyorsunuz.


Ayrıca başvuru içine Odeabank şubesine gidebilir, internet şubesi ya da Odeabank müşteri hizmetleri numarası ile 444 8 444 numarasını kullanarak hesabınızı açtırabilirsiniz. Vadesiz hesabınız yoksa eğer internet bankacılığı ile hesap açtırabilirsiniz. 

0 Yorum "Odeabank Oksijen Hesap Nedir?"

Odeabank Oksijen Hesap Nedir? Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz Odeabank Oksijen Hesap Nedir? ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme