Odeabank Oksijen Hesap Başvurusu

Odeabank Oksijen Hesap Başvurusu Yapma
Odeabank Oksijen Hesap


Odeabank Oksijen Hesap Başvurusu

Ülkemizdeki en yeni bankalardan olan Odeabank kısa bir zamanda mevduat ürünü yer alan Oksijen Hesabı kullanıcılarına ulaştırdı. Oksijen hesap, vadesiz ile birikim hesaplarını tek çatı şeklinde toplayıp, bir mevduat ürünü olmaktadır. Normaldeyse standart birikim hesaplarınızda faiz kazanmanız adına da belli olan saatler dışında hesabınızda para kullanamıyordunuz fakat acil ihtiyaçlar olduğu zamanlarda para çekip, o gün kazanılacak olan faizin daha da azına razı olabilmek durumunda kalıyordu herkes. Odeabank oksijen hesapla bu derde de deva buldular. Oksijen hesap da bulunmuş olan para hem para hem de birikim yapmaktadır. İhtiyacınız olan tutarı önceden de belirleyerek acil bir şekilde nakit ihtiyaca sıkıştığınız zaman kayıp yaşamadan vadesiz bir şekilde hesabımızdan kullanabilir gibi para kullanılmaktadır.

Odeanbank Avantajlar

Odeabank’ın standart gecelik faiz oranlarından ziyade de Oksijen Hesap ile alacağınız maksimum faiz oranıyla paranızı değerlendirebilirsiniz.

Otomatik ödeme talimati veriyorsanız eğer aynı talimatları Oksijen Hesaptan da verebilirsiniz ya da diğer ödemelerinizi de bu hesaptan yapabilirsiniz.

2.000 TL olarak belirlenmiş olan vadesiz kullanım tutarından, haftanın her saatinde kaç olursa olsun para çekebilirsiniz. İstediğiniz zamanda paranızı tekrardan hesaba yatırma imkanınız vardır.

Başvuru

5 Ayrı kanaldan hesap başvuru yapmanız mümkün. Odeabank şube, telefon bankacılığı, internet şubesi ve Odeabank mobil şube üstünden başvurunuzu yapma imkanınız var.

Başvurunuzu yapmış olduğunuz zaman tanımlama işleminden sonra ek olup beklemenize gerek olmadan hesabınızı kullanabilmektesiniz. Tanımlama işleminizi yapıp, yapılmadığını da yukarıdaki kanallardan üstünden öğrenmeniz mümkün.

Odeabank Oksijen Hesap Faiz Oranları

2.000 – 50.00 TL arası birikimlerde %12,00
50.001 – 100.000 TL arası birikimlerini %11,25
100.001 – 250.000 TL arasındaki birikimlerinizde %9,50
250.001 – 500.000 TL arası birikimlerinizdeyse %9,00
500.001 ve üzerinde olan birikimlerde %7,50 faiz oranları ile değerlendirmeye alınmaktadır.

Odeabank’ın mevduat ürünü ile günlük %12 faiz oranı ile birikimleriniz değerlendirilmektedir. Oksijen hesap ile Odeabank standart gecelik olan faiz oranından daha da yüksek faiz oranıyla paranızı katlamanız mümkün hale gelmektedir. Minimum 2.000 TL olması şartı ile ihtiyacınız olacaktır.. vadesiz hesabınıza bu para bırakılır.

0 Yorum "Odeabank Oksijen Hesap Başvurusu"

Odeabank Oksijen Hesap Başvurusu Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz Odeabank Oksijen Hesap Başvurusu ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme