Odeabank Ev Tadilat Kredisi

ODEABANK EV TADİLAT KREDİSİ


Odeabank'tan ev tadilatından sıtkı sıyrılan müşterilerine son derece yararlı  finansman desteği, Odeabank Ev Tadilat Kredisi!
 
Bu içeriğimiz ile Odeabank’ın tüm ev tadilat masraflarını içeren Odeabank Ev Tadilat Kredisinin getirilerini icneledik.

ODEABANK EV TADİLAT KREDİSİ ÖZELLİKLERİOdeabank, çatıdan parkeye, sıva işleminden yalıtıma, mantolamadan kalorifer tesisatına bütün bu masraflar için müşterilerine kredi desteği sağlıyor. Üstelik Odeabank  bu Ev Tadilat Kredisi için 120 aya varan vade fırsatı da sunuyor. Tadilat Kredisi bazında kullanılacak bu krediden %0,5 civarı kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor.

Odebank Ev Tadilat Kredisinin aylık faiz tutarının %15’ine yakın bir tutarı Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu’na, %5’ine yakın bir tutarı da Banka ve Sigorta Muamele Vergisi için alınıyor. Krediyi kullanmak için başvuruda bulunan müşterilere hayat sigortası yapılmakta.

Odeabank Ev Tadilat Kredisi kullanılacak konut için ise Konut Kredisi veriliyor buna ek olarak DASK, Zorunlu Deprem Sigortası yapılır.

Odebank Ev Tadilat Kredisi faiz oranları, müşterinin yapacağı tadilat masrafları ce kullanmak istediği vadeye göre değişim göstermektedir. Tüm bunlara ek olarak Odeabank Ev Tadilat Kredisi faiz oranları için ulaşabileceğiniz en doğru bilgiyi Odeabank şubelerinden edinmeniz gerekmektedir.

ODEABANK EV TADİLAT KREDİSİ BAŞVURU BELGELERİ NELERDİR?Ev Tadilat Kredisi başvurusunda bulunurken; Nüfus cüzdanı, ücret bordrosu, tadilat firmasının firma ve banka bilgilerinin bulunduğu proforma fatura ile beraber herhangi bir Odebank şubesine gidebilirsiniz.


Tadilat hizmeti aldıktan sonra başvuru yapmak isteyen müşteriler ellerinde ki resmi fatura ve belgelerle Odeabank şubelerine gidebilir.

0 Yorum "Odeabank Ev Tadilat Kredisi"

Odeabank Ev Tadilat Kredisi Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz Odeabank Ev Tadilat Kredisi ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme