N Kolay Kredi Nedir?

N Kolay Kredi Hakkında Bilgiler
N Kolay Kredi Nedir?


N Kolay Kredi Nedir?


Aktif Bank tarafınca geliştirilen N Kolay Kredi, nakde sıkışan ve banka şubesine gitmeden anında, kolaylıkla çekilen ihtiyaç kredisi türlerinden biridir.


N Kolay Kredinin Avantajları Nelerdir?


Aktif Bank şubelerine gitmeden kredinizi ayağınıza getireceğiniz bu kredi türünde bilgisayarınızdan www.nkolaykredi.com sitesine girerek T.C. Kimlik numaranızı ikametgah bilgilerinizi ve şahsi cep numaranızı ilgili alanlara yazıp kısa sürede N Kolay Kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru aşamasında onaylanması gereken formları okuyarak onaylamanızı tavsiye ederiz. Daha önceden sözleşme imzalamadıysanız kuryeyle size gönderilecek sözleşmenin yine kurye ile bankaya teslim edilmesi halinde para hesabınıza aktarılır.

Normal kredi başvuruları esnasında imzalanması gereken onlarca sözleşme sayfası yoktur. Çektiğiniz krediye ek olarak kredi kartı satmaya çalışan bankacılar da.

Kredi kullanma şartı olarak belirlenen Passolig Banka Kartına sahip değilseniz çektiğiniz krediyi kolay kullanmanız amacıyla N Kolay Banka Kartı adresine gönderilir.

Aktif Bank müşterisi olmayan bireyler için N Kolay Kredi  başvuru süreci yine aynı internet sitesinden yapılmaktadır. Ancak yeni müşteri olmanız sebebiyle kapınıza kurye ile sözleşme getirilir. Ve sözleşmenin imzalı bir şekilde bankaya ulaşması sonucunda kredi tutarı hesabınıza aktarılır.N Kolay Kredi başvurusu sırasında ödenmesi gereken tahsis tutarı çekmek istediğiniz kredi tutarının binde beşidir. Bu ücret dışında N Kolay Kredi başvurusu sırasında ödemekle yükümlü olduğunuz başka masraf yoktur.


N Kolay Kredi ile en az 2000, en fazla 25000 Tl çekebilirsiniz. Çekmek istediğiniz N Kolay Krediye en az 3 en fazla 48 ay vade kullanabilirsiniz.
0 Yorum "N Kolay Kredi Nedir?"

N Kolay Kredi Nedir? Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz N Kolay Kredi Nedir? ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme