KUVEYT TÜRK SAĞLAM KART NEDİR?


Kuveyt Türk Bankasının yeni hizmeti Sağlam Kart uygulaması müşterilerinden herhangi bir kart aidatı almıyor.

Sağlam Kart kendi içinde Platin, Gold, Klasik adı altında 3 ana gruba ayrılıyor. Kuveyt Türk anlaşmalı alışveriş merkezlerinde yararlanabileceğiniz Sağlam Kart, indirim kampanyaları, taksit fırsatları ve alışverişleriniz sayesinde kazanacağınız Altın Puan özelliği ile para harcamayı keyifli hale getiriyor.

Kuveyt Türk Sağlam Kart hizmeti ile müşterilerinin acil nakit ihtiyaçları için de kişiye özel çözümler sunuyor.

Kuveyt Türk Sağlam Kart hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için yazının devamını inceleyiniz.


Kuveyt Türk Sağlam Kart aracılığı ile;

  • Sağlık ve Eğitim alanlarında vade farkı olmadan 5 taksit hakkına sahip olabilirsiniz.
  • Düzenli bir biçimde 12 ay süresince 200 TL ve üzeri harcama yapan müşterilere hesap kesim tarihinden sonra ekstrelerini düzenli bir şekilde ödedikleri takdirde 50 TL değerinde Altın Puan verilmektedir.
  • Taksit ve Altın Puan seçenekleri ile alışveriş yapmaktan keyif almanızı hedeflenir.
  • Sağlam Kart kullanıcıları bu kart için herhangi bir kart aidatı ödemesi yapmıyorlar.
  • Acil nakde sıkışan müşteriler, Sağlam Kartın müşterilerine sunduğu Nakit Avans seçeneği ile ihtiyaçlarını karşılayabilirler.
  • Bilinen bankaların aksine Sağlam Kart; anlaşmalı oldukları iş yerlerinde direkt olarak faydalanabileceğiniz indirim ve taksit seçenekleri ile alışveriş yaparken tasarruf etmenizi sağlar.
  • Eğitim ve sağlık alanlarında faydalanabileceğiniz 5 taksit şansı “MCC kodu” eğitim ile sağlık olarak kayıtlı iş yerlerinde yapacağınız 100 TL üzeri harcamalarda geçerlidir.

0 Yorum "KUVEYT TÜRK SAĞLAM KART NEDİR?"

KUVEYT TÜRK SAĞLAM KART NEDİR? Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz KUVEYT TÜRK SAĞLAM KART NEDİR? ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme