İŞCEP NEDİR?


İşcep, İş Bankasının müşterilerine bankacılık işlemleri için kolaylıklar sağlama amacıyla geliştirdiği mobil uygulamadır. Google Play Store/App Store’dan uygulamayı indirebilirsiniz.

İŞCEP NASIL KULLANILIR?


İşcep uygulamasını mobil cihazınızla birlikte tabletinize de yükleyebilirsiniz. İşcep hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için İş Bankası internet sitesine girebilirsiniz. İşcep uygulamasını İş Bankası bireysel müşterileri de kurumsal müşterileri de kullanabilir.   

İşcep mobil uygulamasını indirdikten sonra aşağıdaki adımları takip ederek kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  • Programı mobil cihazınıza indirdikten sonra aktif bir şekilde kullanabilmek için İşcep Cep Anahtar sahibi olmanız gerekmektedir.
  • İşcep uygulamasını açarak müşteri numaranızı ve şifrenizi ilgili alanlara yazarak giriş butonuna basın.
  • Karşınıza çıkacak kod alanına mobil cihazınıza gelen SMS’in içerisinde bulunan anahtar numarasını yazarak onaylayın ve aktif olarak İşcep uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

İŞCEP KOLAYLIKLARI


İş Bankası, internet şubesi işlemlerinde kolaylık sağlamak gayesiyle kendini yenileyen ve geliştiren İşcep uygulamasını oluşturdu.

İşcep uygulaması sayesinde hesaplarınız arasında kolaylıkla işlem yapabilir, İş Bankasının avantaj ve kampanyalarında faydalanabilirsiniz.

5000 İş Bankası şubelerinin müşterilerine sunduğu ücretsiz Wi-Fi hizmeti, İşcep uygulamasının sunduğu avantaj ve fırsatlardan yalnızca biridir. Ücretsiz Wi-Fi paylaşımı yapan İş Bankası şubelerinde, mobil cihazınızın kablosuz ağ listesindeki İŞCEP WI-FI ağına tıklayarak T.C. Kimlik numaranız ve İşcep uygulamasına tanımlı telefon numaranızı girerek ilerledikten sonra cebinize gelen SMS onayını da yazarak Wi-Fi ağına bağlanabilirsiniz.

Buna ek olarak Işcep uygulaması ile; yatırım fonu, fon alım satımları, otomatik ödeme talimatı, ATM’den kartınız olmadan para çekebilme, Havale/EFT gibi birçok işlem yapabilirsiniz.

0 Yorum "İŞCEP NEDİR? "

İŞCEP NEDİR? Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz İŞCEP NEDİR? ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme