ING Bank İhtiyaç Kredisi

ING Bank İhtiyaç Kredisi Hakkında Bilgiler
ING Bank İhtiyaç Kredisi


ING Bank İhtiyaç Kredisi 


ING Bank ihtiyaç kredisi, ihtiyaçlarını almak, araba almak, tatile çıkmak, gayrimenkul almak ve benzeri durumlardaki nakit ihtiyaçlarında tercih edilen bir kredi türüdür. ING Bank tarafından uygun faiz oranları ve taksit seçenekleri ile nakit ihtiyaçlarını finanse eden kredilerden biri olarak hem kurumsal hem de bireysel müşterilere ihtiyaç kredileri tanımlanmaktadır.

ING Bank ihtiyaç kredisi, farklı türlerde özel faiz oranları ve şartlarla sunulmaktadır. Tekno kredi, yüksek miktarlı ihtiyaç kredisi, indirimli ihtiyaç kredisi, alışverişçi kredisi, mini kredi, taze kredi, maaş müşterilerimize özel kredi, emekli kredi,  65 yaş üzeri müşterilerimize kredi, ipotekli ihtiyaç kredisi, kamu çalışanlarına özel kredi ve kredi postam şeklinde farklı türlerde ihtiyaç kredileri vardır.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Özellikleri


ING Bank ihtiyaç kredisi, 3 ile 48 ay arasındaki vade seçenekleri ile ödenmektedir. Taksit erteleme imkanı da sunulurken bunu kullanmak isteyen kişilerin 1850 ve üzeri kredi notuna sahip olma şartını karşılamaları gerekiyor. Banka müşterisinin Findeks Kredi Notu ne kadar yüksek ise o kadar avantajlı kredi alma imkanı sunulmaktadır. Krediye başvuru için ise pek çok farklı kanal bulunmaktadır, ING Bank internet şubesi, mobil şube, telefon bankacılığı veya en yakın ING Bank şubesine gitmek yeterli olmaktadır. Bu kapsamda en avantajlı koşullarda ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler nüfus cüzdanı fotokopisi ve gelir belgesi ile ön başvuru yaparak istedikleri kredi miktarı üzerinden işlemleri başlatabilirler.


0 Yorum "ING Bank İhtiyaç Kredisi"

ING Bank İhtiyaç Kredisi Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz ING Bank İhtiyaç Kredisi ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme