FİBABANK KİRAZ HESAP


Bu hesap sayesinde, mevudat hesabınıza para yatırma-çekme işleminde kısıtlama yok. Vadeli ve vadesiz hesaplarınızı birleştirerek oluşturulan TL/USD cinsi hesaplar elde edebilirsiniz. Ayrıca Kiraz Hesapta her döviz cinsi için bir hesap kullanma hakkınız vardır.

Kiraz hesap açtırmak isteyen müşterilerin 1.000-500.000 TL aralıklarında bir tutar yatırmaları gerekiyor. Vadediz mevduat hesabınızda önceden yatırmış olduğunuz minimum 3000 TL tutarında bir bakiyeniz olmalıdır. Dolar hesabınız için bu tutar 1500$ olarak belirlenmiştir.


FibaBank Kiraz Hesap açtıran müşteriler 60 günlük bir süre boyunca avantajlı faiz fırsatlarından faydalanabiliyorlar. 60 günlük sürenin sonunda Kiraz Hesabınızın faiz oranı standart faiz oranına çekilir.

FibaBank, Kiraz Hesap hizmetini yalnızca gerçek kişilere vermektedir. Kiraz Hesapta bulunan bakiyenize gecelik faiz işlemektedir. Bu planlamaya göre 17:00’dan önceki yatırımlarda faiz işler ve paranız değerlenir. 17:00’dan sonraki yatırımlarınız da paranız bir sonraki gün faizle değerlenmeye başlar.

Kiraz hesapta EFT/Havale işlemleri ücretsiz yapılabilir.

FIBABANK KİRAZ HESAP FAİZ ORANLARI


FibaBank Kiraz Hesabınızı açtığınız ilk 60 gün içinde %12,5 oranında faiz kullanıyorsunuz. Diğer bankalarda bu süre 30-45 gün arasında değişkenlik göstermektedir. 60 günlük avantajlı faiz oranının sonunda alacağınız faiz oranı %10’a düşer. Kiraz Hesabınızı dolar cinsiyle açtıracaksanız faiz oranınız %3,5 , 60 günün sonunda da %2’dir.

FibaBank Kiraz Hesap Başvurusu için ister İnternet sitesinden, ister mobil bankacılıktan, isterseniz FibaBank şubelerinden bilgi alabilirsiniz.

0 Yorum "FİBABANK KİRAZ HESAP "

FİBABANK KİRAZ HESAP Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz FİBABANK KİRAZ HESAP ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme