DenizBank Kurtaran Hesap Nedir?DenizBank Kurtaran Hesap, ani gelen nakit ihtiyacınız da kurtarıcı görevi gören ve sıkışık halinizi sonlandıracak kredili bir mevduat hesabıdır. Denizbank Kurtaran Hesap yardımıyla nakde  ihtiyaç duyan müşteriler 7 gün 24 saat nakit paraya sahip olabilmekte ve geri ödeme konusunda 12 aya varan vade fırsatları ile bu parayı kolaylıkla ödeyebilmektedir.


DenizBank Kurtaran Hesap ayrıcalıkları ile müşteriler,

DenizBank Kurtaran Hesaba bağlanan Vadesiz Hesap’tan verilen otomatik ödeme talimatı sayesinde elektrik, su, doğal gaz ve telefon faturalarınız gecikme olmadan zamanında ödenmektedir. Hesabınızda yeterli tutar bulunmasa dahi Denizbank Kurtaran Hesap limitiniz sınırıyla acil nakit ihtiyacınızı gidermekte ve dilediğiniz takdirde taksit özelliği dahilinde ödemeler için kullanacağı tutarı 12 aya varan vade fırsatıyla geri  ödemeye alabilir.

Tüm DenizBank şubeleri, Denizbank İnternet şubesi ve Denizbank müşteri hizmetleri ve 7/24 açık Denizbank ATM’lerinden, ödenen tutar taksitlendirilebilir.
Denizbank Kurtaran Hesabınızı, Denizbank Banka kartınızla kart geçen tüm ticarethaneler ve alışverişlerde kullanabileceksiniz.

“Kira, faturalar ve diğer ödemeler için acil nakde ihtiyacın varsa Denizbank Kurtaran Hesap yanında.” Denizbank, ek nakit avantajını birçok kampanya ile müşterilerine sunmaktadır.Kurtaran Hesap Başvurusu Nasıl Yapılır?


Denizbank Kurtaran Hesap başvurusunu banka şubeleri ve sms yoluyla yapabilirsiniz.


SMS YOLUYLA DENİZBANK KURTARAN HESAP BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?


Mobil cihazınızdan sms olarak KURTARAN yazın boşluk bırakıp T.C. Kimlik numaranızı yazarak 3280 koduna sms göndermeniz yeterli olacaktır. Yaklaşık 5 dakika sonra sms olarak yanıt alacaksınız.

Denizbank tarafından olumlu sonuçlanan başvurunuz sonrasında size özel tanımlanan Kurtaran Hesap limiti yine aynı şekilde SMS olarak tarafınıza bildirilecektir. Onay sürecinden sonra ise en yakın Denizbank şubesine nüfus cüzdanı ve ikametgah bilgileriniz veyahut resmi faturanız ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.


BANKA ŞUBELERİNDEN DENİZBANK KURTARAN HESAP BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?


Herhangi bir Denizbank şubesinden Denizbank Kurtaran Hesap başvurusunda bulunmak için nüfus cüzdanı ve ikametgah belgesi ile kurumsal bir müşteriyseniz adınıza düzenlenmiş Resmi Faturanızla Denizbank şubelerini ziyaret etmeniz yeterlidir. İşleminiz kısa sürede tamamlanarak Denizbank Kurtaran Hesabınız açılacaktır.
0 Yorum "DenizBank Kurtaran Hesap Nedir? "

DenizBank Kurtaran Hesap Nedir? Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz DenizBank Kurtaran Hesap Nedir? ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme