CepteTEB Nedir?

CepteTEB Hakkında Bilgiler
CepteTEB Nedir?


CEPTETEB NEDİR?


Türkiye Ekonomi Bankası ‘TEB' son zamanlarda büyük bir hızla büyüyen internet bankacılığı furyasına kapılarak çıkarmış olduğu internet bankacılığının son noktası olarak görülen CepteTEB uygulaması, Teb Bankası müşterileri lehine büyük bir kolaylık getirerek banka şubelerinin kaybettiği iş gücünü de büyük ölçekte önlemiştir. TEB Bankası şubeleri yoğunluğunda meydana gelen azalma ile banka müşterileri de şubedeki işlerini daha kısa sürede hallederek banka sırası bekleme dertlerinden kurtulurlar geriye kalan zamanlarını diğer bankalarda sıra bekleyerek geçirebilirler.

CepteTEB mobil uygulaması, TEB Bankası müşterileri için birçok kolaylığı bünyesinde barındırmaktadır. Bu kolaylıkları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • ATM ve şube adreslerine direkt olarak ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Mevcut varlık ve hesaplarınızda belirlenen borç bakiyelerinizi tek tuşla önünüze serebilirsiniz.
  • Hesap bilgileriniz ve harcama geçmişinizi kontrol edebilirsiniz.
  • Yine kolaylıkla havale ve EFT işlemlerini yapabilirsiniz.
  • Anında fatura ödemeleri yapabilirsiniz.
  • Kredi kartı işlemlerinizi takip edebilirsiniz.
  • Yatırım hesaplarınızı ve kredi geçmişinizi kontrol edebilirsiniz.
  • GSM hattınıza kolaylıkla TL yükleyebilirsiniz.


CepteTEB QR Cüzdan özelliği sayesinde Kartınız olmadan para çekme ve ödeme yapma fırsatı sunan bir mobil uygulamadır.

NOT: CepteTEB mobil bankacılık hizmetleri sayesinde dünyada bir ilki başarıp QR kod ile herhangi bir karta ihtiyaç duymaksızın para çekme şansınız olduğunu unutmamalısınız. CepteTEB uygulaması şifre çizme özelliğini de bünyesinde bulundurmaktadır. Belirlemek istediğiniz yeni şifreleme tarzında en az 6 en çok 9 farklı noktadan çizerek bir şifre oluşturabilirsiniz.

0 Yorum "CepteTEB Nedir?"

CepteTEB Nedir? Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz CepteTEB Nedir? ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme