Burgan Bank İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Hakkında Bilgiler
Burgan Bank İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi


Burgan Bank ihtiyaç kredisi, bireysel ve kurumsal müşteriler için sunulmaktadır. Talep eden müşterilerin bütçelerine göre taksit miktarları ve taksit sayıları da hesaplanarak kredi başvurusu yapılmaktadır. İhtiyaç kredisi için farklı yollardan başvuru kabul edilirken nakite ihtiyacı olan herkes hiç zaman kaybetmeden bankaya başvuruda bulunabilir. Burgan bank ve diğer tüm bankalarda bası kriterlere bakılarak kredi kullanım onayı alınmaktadır. Bu kriterler, müşterinin banka performansları, bankadaki ürün tercihleri ve bankanın kaç yıllık müşterisi olduğu gibi durumlardır. Belirlenen banka faiz oranları üzerinden kurallara ve piyasaya uyan Burgan Bank standart oranlarda faiz indirimleri ve taksit ertelemeleri de yapmaktadır.

Detayları Nelerdir?


Burgan Bank ihtiyaç kredisi için Burgan Bank'ın kredi taksitleri 48 aya kadar vade ile sınırlıdır. 100.000 TL'ye kadar kullanılabilen bir kredi tutarı olurken kredi miktarının binde elli oranında da kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Örneğin; 50.000 TL'lik bir bireysel ihtiyaç kredisinde 250 TL’lik kredi tahsis ücreti ödenmelidir.

Gerekli Belgeler Nelerdir?


Burgan Bank ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için tüzel veya bireysel müşteriler için gerekli olan evraklar farklıdır. Öncelikle yetki belgesi veya nüfus cüzdanı istenirken çalışanlar için maaş bordrosunun fotokopisi ve maaş yazısı, emeklilerde maaş cüzdanlarının fotokopisi, kira veya iş yeri gelirinin belgesi, ev veya işyeri tapusu, tapu ve kira kontratlarının fotokopisinin yanı sıra elektrik, su, doğalgaz gibi abonelik faturaları da bankaya başvuru sırasında verilmelidir.


0 Yorum "Burgan Bank İhtiyaç Kredisi"

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz Burgan Bank İhtiyaç Kredisi ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme