Burgan Bank Güldüren Hesap Nedir?

Burgan Bank Güldüren Hesap Hakkında Bilgi
Burgan Bank Güldüren Hesap

Burgan Bank Güldüren Hesap Nedir?

Vadesiz ve vadeli mevuat hesabınız bir arada artık. Sizlerde güldüren hesabınızı açın, hesabınızı gündüzleri artık vadesiz gibi dilediğiniz, istediğiniz gibi kullanın. Geceleri ise vadeli mevduat özelliğiyle bol bir şekilde kazanmaya çalışın. Güldüren hesap ile gün içerisinde vadesiz mevduat hesabınızdan tüm bankacılık işlemlerinizle yapacaklarınız, akşamlarıysa acil işlemlerinizle bir miktar bakiyeyi vadesiz bir şekilde hesabınızda bırakıp kalan bakiyeyi de gecelik vadeli mevduat olarak değerlendireceğiniz çift yönlü çalışma mevduat hesabıdır.

Hesap açıldığından beri 90 gün boyunca güldüren hesabınıza özel olarak hoş geldin mevduat oranıyla avantajlı faiz oranlarından yararlanma imkanınız vardır. Aynı hesapla beraber bütün bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmeye çalışırken, günlük kullanımınızdan kalan bakiyenizi ise gecelik mevduat faiz oranlarıyla değerlendirmeniz gerekmektedir. ATM ve İnternet bankacılığından hesabı kullanabilmektesiniz.

Özellikleri

Yalnızca TL cinsinden ve her müşteri içinde tek bir hesap açılabilmektedir.
Güldüren hesap sadece gerçek kişilere açılmaktadır. Ortak hesaplar için asla açılmamaktadır.

Güldüren hesapla beraber vadesiz TL hesabınız ile alakalı olan tüm işlemlerinizi gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır.
Güldüren vadeli hesabınızın gecelik vadeli olan mevduat özelliğinde olacağından vade gün sayısında 1 gün olur.

Güldüren hesapta ise bulunan bakiye ise gecelik bir şekilde değerlendirilmektedir. Bakiyenizin gecelik olarak değerlendirilmesi içinde hesabınızda minimum 2.500 TL olması gerekir. Bu bakiyeninse 2.000 TL’si vadenizde kalır ve 500 TL ve üzerinde olan tüm bakiye ve vadeli hesaplarınızda gecelik olacak şekilde değerlendirilir.

Güldüren hesaptaysa vadeli hesapta değerlendireceğiniz en fazla tutar 400.000 TL olmaktadır. Bunun üzerindeki tutarlar vadesiz bir şekilde hesapta kalarak, söz konusu olan tutarlar içinde faiz getirisi elde edilmemektedir.

Güldüren Hoş geldin Mevduat oranıyla, ilk hesap açılış ile beraber 90 gün boyunca da geçerli olmaktadır. Hoş geldin oranıyla 90 gün boyunca da değişmemektedir.
90. günün sonundaysa hesaba, banka tarafından standart güldüren vadeli faiz oranı işletilmektedir. Vadeli hesabınızla gecelik faiz oranı işletileceğinden, faiz oranlar her gün değişiklikler göstermektedir.

Hesap açma, kapama olacak şekilde yalnızca şubelere giderek gerçekleştirilecek olarak, hesap ama ve kapama işlemlerinde hesabın kullanımı ATM ve internet bankacılığı ile gerçekleştirilir. 

0 Yorum "Burgan Bank Güldüren Hesap Nedir?"

Burgan Bank Güldüren Hesap Nedir? Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz Burgan Bank Güldüren Hesap Nedir? ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme