Burgan Bank Birikim Hesabı Özellikleri

Burgan Bank Birikim Hesabı Özellikleri Hakkında Bilgi
Burgan Bank Birikim Hesabı Özellikleri

Burgan Bank Birikim Hesabı Özellikleri

Burgan Bank, Profesyonel olan paketleri, meslek paketleriyle, kredi faizini düşürmüş olan paketleri müşterilerine sunarak daha avantajlı, hızlı, kaliteli ve güvenilir bir bankacılık hizmeti sunar. Çok cazip olan faiz oranlarıyla Burgan Bank, Konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi gibi birden fazla krediyle sizlere avantajlı paketler sunmaktadır. Bizlerde sizin için Burgan bank Birim hesabı özellikleri ile alakalı tüm detayları yazımızda yer vererek, bilgi sahibi olmanıza olanak tanımaktayız. Aşağıdaki bölümde tüm bilgilere ulaşabilir ve öğrenebilirsiniz.

Burgan Bank’ta birikim hesabıyla müşterilerine hizmet veriyor. Burgan bank birikimli olan yarınlar hesabıyla kendi adınıza ya da çocuklarınız adına hesap açtırıp, küçük ya da büyük fark etmeden düzenli bir şekilde birikimler yapabilir ve geleceğinizin yükünü de hafifletebilirsiniz. Burgan Bank Birikimli hesabı gerçek olan tüm kişiler açabilmektedir. Doğru bilgilere sahip olmanız yeterli olacaktır. Ortak hesap haricinde açılır. 18 yaşından küçük kişilerin hesap açtırmaları adına vasiler veya velilerinde hesap açtırırken onaylarınızın olması gerekmektedir. Birikimi sadece TL cinsinden açabilirsiniz. Maksimum 3 sene vade süresiyle hesap açma hakkınız vardır. Her vadenin süresinin bittiğinde hesap kendiliğinden temdit edilmektedir. Minimum 100 TL olmak şartıyla istemiş olduğunuz tutarı belirleyip aylık birikime ulaşımına başlayabilirsiniz.


Ödemeler aylık bir şekilde düzenli periyotlar halinde yapılır. Sene içerisinde 2 defa toplam vade de 6 defa ödeme aksatılması yapılmaktadır. Bunun dışındaysa fazladan aksatmalar olursa hesabınız iptal edilmektedir. Yalnızca anapara vadesiz hesabınıza direkt olarak aktarılmaktadır. Birikim hesabınızda 12 ayda bir o zamana kadar biriken faiz tutarınız hesaplanır, mevcut anaparayla toplanıp yeni başlayacak olan da 12 aylık dönemin anaparası olur. Kesin faiz ödemesiyle 3 senelik vade sonunda gerçekleşmektedir. Vade boyunca da 3 sene maksimum 3 defa para çekilebilmektedir. Ayrıca da her çekilmiş olan en fazla para %50’si olabilmektedir. Çekilmiş olan paralar içinse faiz işlenmemektedir. 3 defadan para çekimi yapılırsa eğer ya da 3 defalık çekimlerde anaparada yarısından fazla para olursa, hesap özelliğini kaybetmektedir. Faiz hakkı yitirilmiş olmaktadır. Anapara vadesiz hesaba geçer. 

0 Yorum "Burgan Bank Birikim Hesabı Özellikleri"

Burgan Bank Birikim Hesabı Özellikleri Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz Burgan Bank Birikim Hesabı Özellikleri ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme