Burgan Bank Bireysel İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank Bireysel İhtiyaç Kredisi Hakkında Bilgiler
Burgan Bank
Bireysel İhtiyaç Kredisi


Burgan Bank Bireysel İhtiyaç Kredisi


Burgan Bank bireysel ihtiyaç kredisi çok özel fırsatlar ve uygun taksit imkanları ile  banka tarafından sunulmaktadır. Kişilerin bütçelerine hitap eden taksit miktarları ve taksit sayıları düzenlenerek kredi alınabilmektedir.

İhtiyaç kredileri için kolayca başvuru yapılırken nakite ihtiyacı olan herkes hiç zaman kaybetmeden ihtiyacı olan miktarda başvuruda bulunabilir. Burgan bank bu kapsamda 3 özel şarta bakarak kredi fiyatını ve şartlarını belirlemektedir. Bu kriterler ise; kişinin banka performansları, banka ile çalışılan ürün sayısı ve bankanın yeni ya da eski müşterisi olma şartlarıdır. Bu detaylar ile standart banka faiz oranı üzerinden kriterlere karşılık gelen ve piyasaya uyan Burgan Bank tarafından belirlenen standart oranlarda faiz indirimleri de yapılmaktadır. Bu fiyat sistemi ise sadece bireysel ihtiyaç kredilerinde geçerli olan kurallardır.

Detayları Nelerdir?


Burgan Bank bireysel ihtiyaç kredisi için Burgan Bank'ın kredi taksitleri 36 aya kadar vade ile sunulmaktadır. 50.000 TL'ye kadar kullanılabilen kredi tutarı tanımlanırken kredi miktarının binde elli oranında kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. Örneğin; 10.000 TL'lik bir bireysel ihtiyaç kredisinde 50 TL’lik kredi tahsis ücreti vardır.

Nasıl Başvurulur?


Burgan Bank bireysel ihtiyaç kredisi almak için başta nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaport belgesi istenirken çalışanlar için son maaş bordrosunun fotokopisi ve maaş yazısı, emekliler için maaş cüzdanları fotokopisi, kira veya arsa geliri var ise tapu ve kira kontratlarının fotokopisinin yanı sıra elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik faturaları bankaya ibraz edilmelidir.

0 Yorum "Burgan Bank Bireysel İhtiyaç Kredisi"

Burgan Bank Bireysel İhtiyaç Kredisi Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz Burgan Bank Bireysel İhtiyaç Kredisi ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme