ANADOLUBANK TARIM KART


Anadolubank düzenli bir geliri olmayan çiftçiler için anlık nakit ihtiyaçlarını karşılamaları amacıyla kredili mevduat hesabi hizmetini piyasaya sunmuştur.

Çiftçilerin SGK ödemelerinin, otomatik ödeme talimatlarının kolaylıkla yapılması için avantaj sağlayan bu hizmet; hasat sonrası vadeli olarak ya da istenilen herhangi bir anda ödeme imkanı ile kullanıma hazır olacak şekilde çiftçilerin hesabına tanımlanmıştır.

Çiftçilerin anlık nakit trafiğini kapatan bu hizmet Tarım Kart şeklinde sunulur. Tarım Kart, Anadolubank tarım kredili mevduat hesabına sahip çiftçilerin ürün giderlerine ve nakit ihtiyaçlarına göre hazırlanmıştır. Hasat edilecek ürünün geliri belirlenir, vadesi 12 ayı geçmeden ödemesinin yapılacağı kesinleşen müşterilere tarımsal işletme kredisi verir.

Tarım Kart ile tüm banka ATM’lerinden tarım kredisi hesabınızdan ya da vadesiz tek çekim olarak alışverişte bulunabilirler.

ANADOLUBANK TARIM KART BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?


Anadolubank Tarım Kart başvurusunda, tarımsal işveren,işçi olmanız ve çiftçi gelir belgenizi çıkarmanız başvuru yapabilmeniz için yeterlidir. Nakit taşıma sorumluluğunu ortadan kaldırıp ülkenin dört bir yanından alışveriş yapabilme ve nakit çekebilme işlemlerini rahatlıkla yapmanıza imkan sunar.

Tarım kartla yaptığınız alışverişlerinizde ödemelerinizi 1 ya da 6 ay arası erteleme süresine sahipsiniz, faiz işlemeksizin.  Tüm bunlara ek olarak anlaşmalı iş yerlerinde vade seçeneği olmadan taksitli alışveriş yapabiliyorsunuz.

0 Yorum "ANADOLUBANK TARIM KART"

ANADOLUBANK TARIM KART Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz ANADOLUBANK TARIM KART ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme