AkBank Kredi Kart Şifresi Alma

AkBank Kredi Kart Şifresi Alma Hakkında Bilgi

AkBank kredi kart şifresini almanın çeşitli yöntemleri vardır. Bunlardan en basit olan SMS ile kredi kartı şifresi almaktır.


SMS yolu ile AkBank Kredi Kartı şifresi almak isteyen müşterilerin, AkBank sistemlerine kayıtlı oldukları GSM numarasından gönderecekleri kısa mesaj ile kolaylıkla kart şifrelerini elde edebilirler.


·        Mobil cihazınızın mesaj bölümüne girerek KKSIFRE yazarak boşluk bırakıp kartınızın son 4 hanesini tuşlayarak 4425 kodlu Akbank operatörlerine iletin.


·        AkBank operatörlerine ileteceğiniz mesajınız kısa süre içerisinde yanıtlanacaktır. AkBank tarafından alacağınız kısa mesajda tarafınıza iletilen şifre ile 7 gün içerisinde AkBank ATM’lerine giderek kartınızı kullanıp kişisel şifrenizi yenilemeniz gerekmektedir.·        Aldığınız SMS’de bulunan şifre, AkBank müşterileri için geçici olarak tanımlanan şifrelerdir. Müşterilerinin hesap güvenliği adına kendi şifrelerini kendileri tanımlamaları gerekmektedir.  

0 Yorum "AkBank Kredi Kart Şifresi Alma "

AkBank Kredi Kart Şifresi Alma Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz AkBank Kredi Kart Şifresi Alma ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme