ABank İhtiyaç Kredisi


ABank ihtiyaç kredisi, bireysel ve kurumsal müşterilere nakit ihtiyaçlarını karşılamak için sunulur.

 Müşterilerin talep ve durumuna göre ödeme miktarları ve taksit sayıları hesaplanarak kredi başvurusu düzenlenir. İhtiyaç kredisi için farklı kanallardan başvuru  kabul edilirken nakite ihtiyacı olan herkes hiç zaman kaybetmeden en yakın ABank şubesine  başvuruda bulunabilir.

ABank ve diğer tüm bankalarda önemli olan bazı kriterlere göre kredi kullanım onayı verilir. Bu kriterler ise müşterinin bankalardaki ödeme performansları, bankadaki ürün kullanımları ve bankanın kaç yıllık müşterisi olduğu gibi kurallardır. Belirlenen banka faiz oranları ile A Bank, kredilerini sunmaktadır.

ABank ihtiyaç kredisi için standart şekilde kredi taksitleri 48 aya kadar vade ile sınırlandırılır. 100.000 TL'ye kadar borç verilen bir kredi türü olan bu kredi miktarının binde elli oranında da kredi tahsis ücreti vardır. Örneğin; 50.000 TL'lik bir ihtiyaç kredisinde 250 TL’lik kredi tahsis ücreti bulunur.

ABank ihtiyaç kredisi almak isteyenler için tüzel ve bireysel müşterilere gerekli olan evraklar sunulur ve istenir. Öncelikle yetki belgesi ve nüfus cüzdanı fotokopisi istenirken çalışanlar için maaş bordrosunun fotokopisi ve mühürlü maaş yazısı, emeklilerde ise maaş cüzdanlarının fotokopisi, kira veya iş yeri geliri var ise resmi belgesi, ev veya işyerinin tapusu ve elektrik, su, telefon gibi abonelik faturaları da ibraz edilmelidir.0 Yorum "ABank İhtiyaç Kredisi"

ABank İhtiyaç Kredisi Başlıklı yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı lütfen yorum olarak bırakınız en kısa süre içeresinde yöneticilerimiz ABank İhtiyaç Kredisi ile ilgili sorunuzu cevaplandıracaktır.

Yorum Gönderme